Yem Fabrikası Otomasyonu

Gerçekleştirdiğimiz projeleri inceleyin.

pelet hattı
pelet hattı

Hizmetlerimiz

  • PLC, SCADA, yönetim ve entegrasyon yazılımlarının geliştirilmesi,
  • MCC ve PLC projelerinin geliştirilmesi, panoların istenilen IP sınıfında üretilmesi,
  • sensör, kablolama sistemleri, elektromekanik ve pnömatik aygıtların seçimi için danışmanlık,
  • kablolama, devreye alma, proses optimizasyonu,
  • manuel yada yarı otomatik tesislerin modernizasyonu,
  • 7x24 bakım ve yardım hizmeti
mamül siloları

Uzman proses bilgisi

Yem fabrikalarındaki bütün makine, mekanik aksam, prosesler ve karşılaşılan problemler konusunda uzman bilgi ve deneyim sahibiyiz. Makine üreticileri ve yem fabrikalarıyla bire bir çalışıyoruz.

Entegrasyon ve raporlama

Fabrikalarda otomasyonun kapsamı ve yöneticilerin rapor gereksinimleri sürekli artmaktadır. Bu durum geleneksel otomasyon tekniklerinin ötesinde yazılım teknolojilerinin kullanılmasını gerektiriyor. İşletmenizde kullanılanan ERP sistemi, muhasebe, stok kontrol, formül optimizasyon yazılımı ve diğer arka ofis uygulamalarını otomasyon sistemiyle bütünleştiriyor, işletmenize özel raporlar geliştiriyoruz.

mamül siloları

Test ve devreye alma

Geliştirdiğimiz sistemler yıllar süren saha testinden geçmiştir. Her yeni projede bütün proses senaryoları, giriş ve çıkışlar laboratuvarımızda devreye alınmadan önce test edilir. Böylece devreye alma ve sonrası hatalar minimuma indirilir.

Düşük maliyet

İşletim sistemi dışındaki bütün yazılım kendi ürünümüzdür. Üçüncü parti ürünlere lisans ücreti ödemeyerek uygun maliyetli çözümler sunuyoruz.

Internet

Bütün ürünlerimiz Internet üzerinden kullanılabilir.

Yardım ve servis

Teknoloji partneri olarak, müşterilerimize sürekli hizmet veriyoruz. Yatırımlarınızı hep güncel tutuyoruz. 7x24 online yardım ve bakım hizmeti veriyoruz.